BlueHost - Hosting Değerlendirme - Yabancı Hosting Rehberi

BlueHost

Aylık 3.95$
BlueHost
BlueHost
Aylık 3.95$

SaveSavedRemoved 0
Bluehost değerlendirmelerimizde en yüksek puan alan web hosting şirketi olmuştur, çünkü son 16 aylık çalışma süresi ve hızları çok güçlüdür – sırasıyla %99,99 ve 0.41ms’tir.
3 yıllık tanıtım fiyatı 2.75 $ / ay olup, ücretsiz alan adı, web sitesi oluşturucu ve WordPress, Joomla ve Drupal için tek tıklamayla yükleme gibi özellikler fiyata dahildir. Yani yeni başlayanlar için (web sitesi olmayan biri), bu muhtemelen en iyi seçenektir. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi de vardır.
Web sitelerinin kurulmasını ve yönetilmesini çok basit ve anlaşılır kılan yerleşik yönetici panelini (cPanel ile birlikte) kullanırlar.
8.5Expert Score
BlueHost Değerlendirme

BlueHost hosting hizmetlerinin müşteri görüşlerine göre değerlendirme puanları yer almaktadır.

Güvenilirlik
8.6
Fiyatlandırma
9.0
Kullanım Kolaylığı
8
Destek
7.0
Ekstra Özellikler
7.5
PROS
  • 7/24 Destek
  • Plesk veya cPanel
  • 99.9% Uptime garantisi
CONS
  • Ücretsiz Domain Hakkı
  • Windows VPS
Bant genişliği ölçülmese de maksimum depolama alanı 50GB ile sınırsız arasında değişmektedir. Fakat bu seçtiğiniz plana göre farklılık göstermektedir. En yüksek değer için prime planı baz almanızı öneririz.
SSL sertifikası (HTTPS: //), e-posta hesaplarının yanı sıra tüm planlara ücretsiz olarak dahil edilir. Bluehost’un mevcut web sitenizi barındırma ortamına aktarmasına izin verebilirsiniz, ancak bu web sitesi başına 149 $’dır.
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Logo